באופן טבעי | אודותינו

קצת עלינו, באופן כללי

"באופן טבעי” היא חברת בוטיק לתכנון ולעיצוב חוץ, הפועלת משנת 1993. אנחנו מובילים בעבודות בתחום העץ, המתכת והגינון, ובעלי ידע נרחב, רגישות ויכולת לקשור בין סגנון הבית לעיצוב החוץ, תוך שילוב בו-זמני של מספר תחומים.

יש לנו סטודיו לעיצוב ובית מלאכה מתקדם, עבור מה שאנחנו מכנים 'יצירתיות קונסטרוקטיבית' – מציאת פתרונות והקמה בפועל של הרעיונות והתוכניות שגובשו.

בכל פרויקט, המשימה שלנו היא להגיע לתוצאה ייחודית ועוצרת נשימה, המחברת באופן טבעי בין החלומות שלכם, המקצועיות שלנו ומאפייני השטח. והכול בתשומת לב מוקפדת, רמת גימור מושלמת ושימוש בחומרים אמינים ומיוחדים המאפשרים לכם ליהנות מעבודתנו לאורך שנים.

ממני אליכם, באופן אישי

תמיד אהבתי את יופיו המאתגר של הטבע. באופן טבעי, בחרתי ללמוד הנדסת נוף, תחום שבו אני עוסק משנת 1990. הקמתי את חברת באופן טבעי בשנת 1993 מתוך רצון לבנות לאנשים חלומות בתחום הסביבה הביתית.

אני מגדיר את עצמי כאוֹמן שהוא גם אוּמן: חושב, יוצר, בונה ומתקין בשטח. אני יודע לשרטט ולבנות כל רעיון או בקשה שלקוח מציג לי, כך שייראה כמו שהוא דמיין (לפעמים הפתרונות שאנחנו מביאים עולים על כל דמיון), אבל גם יהיה פרקטי ובטוח לשימוש לאורך זמן. אני בוחר את סוג החומר, החיבורים, השילובים – והכול ביחד עם הצוות המדהים שלי.

גם אחרי כמעט 30 שנה, אני נרגש לראות איך שטח שהיה בצורה מסוימת, הופך למשהו חדש ושונה לגמרי. זכיתי להיות מוקף ביופי ולפגוש אנשים מדהימים.

אייל פניגשטיין | הנדסאי נוף | באופן טבעי

אייל פניגשטיין, מייסד ומנכ”ל באופן טבעי