צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

פרגולות תלויות

  • פרגולה למרפסת
  • פרגולות תלויות
  • בניית פרגולה תלויה
  • דק סינטטי מעוצב

פרגולות תלויות לשדרוג אמיתי של המרפסת והגינה שלכם, אנו מומחים בבניית ועיצוב פרגולות תלויות ממגוון סוגי עצים, סגנונות העיצוב שאנו מציעים מגוונים, ניסיון אמינות ואיכות זה אנחנו. בניית פרגולה תלויה דורשת מקצועיות רבה ומיומנות אשר קיימת בחברתנו בעל וותק של שנים. פרגולות תלויות הם המומחיות שלנו, אנו מבצעים חיזוקים עמידים במיוחד המבטיחים עמידות לאורך שנים רבות. אז למה אתם מחכים? פרגולה תלויה זה רק אצל באופן טבעי. אז אם אתם רוצים לחדש את ביתכם בחידוש מרענן, פרגולה תלויה תעשה את העבודה בשבילכם – להתרשמות כנסו לגלריה. אנו כאן לבצע עבורכם עבודה מקצועית עם החומרים הטובים ביותר, תוצאה מושלמת מובטחת
עם רמת הגימור הטובה ביותר עבורכם. פנו עו היום לקבלת הצעת מחיר משלמת במיוחד!

 

פרגולה תלויה לגינה מעוצבת

פרגולה תלויה מעניקה לגינה וגם לאזור המרפסת מראה יפה ואסתטי, באמצעות הפרגולה יוצרים אזור מוצל שניתן לשבת בו במהלך היום שיש שמש חזקה או ביום גשום, זאת כמובן אם הפרגולה אטומה לגשם. פרגולה תלויה בשונה מהפרגולה המסורתית שאנו מכירים, אינה זקוקה לעמודים להיאחז בהם, ישנן חיזוקים המאפשרים  פרגולה להיות חזקה במיוחד. פרגולות תלויות דורשות תכנון קפדני בדגש על חיזוקים ותמיכה נכונה על מנת שלהן יחזיקו גם בימיי החורף הגשומים והסורים. אנו חברת באופן טבעי בעליי ניסיון רב התחום עיצוב פרגולות תלויות, לכן אצלנו תכולו ליהנות מפרגולות יפות במיוחד בחזקות במיוחד ובאיכות ללא התפשרות.

איפה ניתן לשלב פרגולה תלויה?

פרגולה תלויה  ניתן למקם בכל מקום שיש בו קירות תמיכה חזקים, בדרך כלל מציבים פרגולה תלויה במקום שלא ניתן להציב בו עמודי תמיכה או במקום שעמודי התמיכה מפריעים. חשוב מאוד להיוועץ עם בעל מקצוע בתכנון פרגולה תלויה על מנת ליצור להבטיח שהיא תהיה במיקום הנכון ביותר.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835