צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

פרגולה מעץ אורן

  • פרגולות עץ מחירים
  • עיצוב פרגולות עץ גושני
  • עיצוב פרגולה כפרית לגינה
  • בניית פרגולות בשרון
  • עיצוב גינות עם דק בגן יבנה

פרגולות מעץ אורן נעשות באהבה, אנחנו עושים סוגים מגוונים של פרגולת עץ, מסוגי עצים שונים. לנו יש לא מעט ניסיון וידע בבניית פרגולות מעץ אורן במגוון עיצובים וסגנונות, פרגולה מעץ אורן מביאה איתה יתרונות רבים של מראה חלק ויפה ויכולת לעצב את אותה פרגולה מעץ לפי החזון שלכם. פרגולה עץ מעניקה מראה ייחודי לטבעי לגינה, קיימים סוגים שונים של פרגולה עץ באיכות גבוהה ועמידות לאורך שנים. אז אם אתם רוצים פרגולות מעץ אורן העשויות ברמת גימור מהגבוהות, המשיכו לגלוש ולהתרשם מהמגוון של פרגולות מעץ שלנו, אנחנו תמיד זמינים לכל שאלה ומחשבה לכם בנושא של פרגולה מעץ או בשביל סתם התייעצות אנו פה עבורכם!!! לקבלת הצעת מחיר משתלמת על פרגולות עץ אורן פנו עוד היום.

קרא עוד

למה בניית פרגולה מעץ אורן?

עץ אורן הינו העץ הנפוץ ביותר לבניית פרגולות עץ  בישראל. אחד בסיבות במרכזיות לתפוצתו הגבוהה היא הנוחות לעבודה עמו. היתרון הנוסף של עץ האורן הוא מחירו הזול ביחס לסוגי עצים אחרים. כפי שאתם רואים ישנם יתרונות חשובים לעץ האורן, כף שאם אתם מעוניינים לבנות פרגולה מעץ אז כדאי מאוד לעשות זאת עם עץ אורן.

מידע שימושי שימושי על פרגולות מעץ אורן

ניתן לקנות עץ אורן מחטא אך לא חייב מהסיבה שהוא לא בא במגע ישיר עם הקרקע. אם תבחרו לקנות עץ ארון מחוטא אז הוא יגיע בצבע ירוק, צבעו מעיד על כך שהוא עבר חיטוי נגד מזיקים. חשוב מאוד להתייחס בצורה שונה לעץ מחוטה, יש להמתין כמה ימיים עד חודש לפני צביעתו, הסיבה לכך היא שייתכן שהוא עדיין ספוג במי החיטוי.

קרא עוד

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835