צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

דברים שיש לקחת בחשבון בונים פרגולה

בניית פרגולה מעניקה מענה כפול מההיבט העיצובי ומהיבט הנוחות. הפרגולה מעניקה למבנה מענה לצורכי הצללה ומעבר לכך תורמת לנראות המעוצבת באמצעות התוספת החדשה הזאת. בניית הפרגולה מתבצעת בדרך כלאחר יד באשר לבחירה ולחשיבה המוקדמת. מרבית הפרגולות מיוצרות מעץ מלאכותי ובסגנון רעפים משופע, המזכיר את הסגנון האירופאי.
אחת ההפתעות החדשניות של התקופה האחרונה היא העיצוב המקורי וסגנונות חומרי הגלם המשתנים בעת תכנון בניית הפרגולה, בין הסגנונות תוכלו למצוא חומרי גלם משולבים ואפשרויות לתוספות של פרגולות כחלק מבנייה של חדר נוסף בבית ללא הצורך בקבלת היתרים מיוחדים בדבר השבחה.

לפניכם כמה פרטים שחשוב שתגעו לפני בניית הפרגולה

אישורי בנייה והרחבות – האם ידעתם שפרגולה דורשת אישור בנייה?
רבים אינם יודעים ואינם לוקחים בחשבון כי בניית פרגולה במרפסת או מחוץ לבית דורשת אישור בנייה. רוב האוכלוסיה לוקחת בחשבון שפרגולה אחת קטנה לא תבלוט או תביא לחקירות בדבר הוצאתם או אי הוצאתם של אישור בניה ו/או הרחבות. חשוב מאוד לדעת, כי לא אחת מתקיימות ביקורות של חריגות מבנים וחריגות בנייה גם על נושא הפרגולה, במקרים הפחות גרועים תדרשו להוריד את הפרגולה עד אשר תקבלו אישור בנייה/הרחבה ובמקרים חמורים יותר, ניתן לצפות לקנסות ותשלומים בגין סעיפים של בנייה בלתי חוקית.

איכות החומר וסוג החומר – השפעות מזג האוויר על הפרגולה

איכות החומרים של הפרגולה חשובים לאין ערוך וזאת מאחר שהאקלים המשתנה בארצנו עלול לפגוע ולגרום לבלאי ושחיקה מהירה של החיפוי, במיוחד בתחום פרגולות עץ שאינן מתוחזקות בדרך כלל באופן מיטבי. בחירה בפרגולות והצללות מחומרים עמידים יותר כמו, אלומיניום, בטון קל ומחופה ואפילו פרוגלות העץ הסטנדרטיות עם צבעי שימור המותאמים לחום הישראלי, יהפכו את הפרגולה לבעלת בלאי ארוך יותר ויעיל הרבה יותר. הפרגולות שניתן לראות בשנים האחרונות הופכות למודרניות ומקוריות יותר ואפשר לראות לאט לאט, כיצד פרגולות הרעפים נזנחות לאיטן, בייחוד בנישה הארגונית והפרטית לעיצובים במראה עתידני יותר וכפרי פחות.

הידעתם שפרגולות לא חייבת להיות דווקא מעץ?

כפי שציינו מעלה, פרגולות אינן חייבות להיות דווקא פרגולות מעץ. בדיוק כמו חיפוי מדרגות לבית כיום תוכלו להתרשם מפרגולות מבטון קל ובבציעה אומנותית ודקורטיבית במיוחד אשר כוללת הגנה מיטבית ויעילה ביותר מפני חום השמש. אפשרות לסגירת הפרגולה באמצעות תריסים תעניק לכם חדרון נעים סגור לחלוטין או פתוח למחצה שיאפשר לכם לזכות בחדר נוסף בבית או אזור ישיבה סימפטי לאירוח או מפגשים משפחתיים, שילוב הבטון יחד עם העץ יעניק לכם הגנה מושלמת ויעילה מפני חום השמש והרטיבות. לפני בניית החדרון או סגירת המרפסת, חשוב לוודאי כי חומרי החיפוי וחומרי הבטון הינם איכותיים למניעת התפוררות וסדקים.
זכרו, פרגולות בפירוש אינן חייבות להיות סטנדרטיות וכמו של כולם, במיוחד לאור ההתחממות המשפיעה על האקלים מיד שנה בשנה, בחירה בבטון תעזור לכם ליצור תחושה של קרירות והורדת העומס והכובד מהעיצוב.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835