צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

כשאנו רוכשים בית פרטי, אנו רוכשים גם גינה

אם גם אתם חובבי גינה, אתם בוודאי יודעים שהשטח בחצר הינו הרחבה לא מבוטלת לשטח המחייה. בין אם מדובר על גינה קטנה או על שטחים נרחבים יותר, הערך שנותנים החללים החיצוניים ליושבי הבית הוא גדול.
כשאנו חושבים על הגן שלנו כדאי להתחיל מנקודת המחשבה שמעבר לעיצוב הנוף והצמחייה שבו, הוא אמור לספק מרחב עבור מגוון פעילויות משפחתיות, אירוח, מקום משחק לילדים, לחיות המחמד, וכמובן מקום לרגיעה והתרעננות.

קחו לעצמכם רגע לחשוב האם אנו אוהבים את הקפה של הבוקר בשמש או בצל? וכשאנו מארחים או נרגעים, איפה הנקודה עם הבריזה הכי נעימה ומלטפת? האם מקום הבילוי המועדף של השכנים נמצא בדיוק מול הנקודה המועדפת עליכם בגינה? ואולי זה דווקא עמוד חשמל?
העלו את כל הפנטזיות שלכם למודע ובדקו מה חשוב לכם יותר, האם זה עומד בתקציב, ואיך אפשר למצוא פתרונות מחוץ לקופסא. גינון אנכי למשל זאת נישה שמתפתחת ונחשבת ליוקרתית וייחודית, אך האם יש לכם תקציב לזה?
השתדלו להתאים את סגנון הגן עם סגנון הבית כך שיהיו השלמה זה של זה ואתם תוכלו לעבור מהבית החוצה ובחזרה בהרמוניה ובהרגשה וידיעה שהגן הוא הרחבה של הבית שלכם. כך גם תנצלו יותר את השטח החיצוני בצורה המתאימה לכם ביותר.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835