צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

דק טיק – איכותו ועמידותו

ידוע לכולם כי הדקים הינם בין החיפויים האהובים והאיכותיים ביותר שקיימים בבית הישראלי והמערבי בכלל. אין ספק כי הדק מעניק לגינה מראה מרשים ואינטליגנטי, ההופך אותה לסטייליסטית במיוחד ומעיד רבות על בעלי הבית עצמו. הדק מעניק לגינה מראה ייחודי ובהתאם לסוג הדק הנבחר ניתן למצוא את הסגנון הרצוי לבעלי הבית. הטיק הינו בין הדקים הפופולאריים ביותר כיום בארץ בפרט ובעולם בכלל. הטיק מגיע אלינו מאזורים טרופיים וניחן באיכויות אידיאליות למוצרים חזקים ביותר וכן לאלמנטים הדורשים עמידות למשך שנים רבות.

בניית דקים בחיפה באופן טבעי 28

עצי טיק משמשים כיום לבנייה של יאכטות וריהוט יוקרתי, דקים מעוצבים ועוד. רוב עצי הטיק מגיעים מדרום אמריקה וחלקם מגיעים מבורמה. הדקים העשויים טיק הינם בעלי חוזק גבוה מאד ולכן מחירם הינו בין הגבוהים שקיימים. חשוב לבדוק היטב את איכויותיו של דק מעץ טיק לפני שרוכשים אותו מאחר ומדובר בדק בעל מחיר גבוה במיוחד. דק טיק בורמזי הינו בין עצי הטיק האיכותיים והעשירים ביותר שישנם כיום ולכן נמכר במחיר גבוה באופן משמעותי. יחד עם זאת, מראהו מרשים ויוקרתי באופן משמעותי מדקים אחרים הנמכרים בארץ ובחו"ל כיום.

 

דק מעוצב במודיעין

איכותו של דק הטיק

דק טיק בורמזי נחשב לדק האיכותי ביותר ויחד עם זאת לא ניתן להשיג אותו בכמויות גדולות מאחר והוא קיים בכמות מצומצמת יחסית. דק טיק בורמזי נחשב עץ קשיח יחסית וזאת בניגוד לעצים אחרים כמו דק אורן הרך והנעים. מסיבה זו נעשה שימוש בדק טיק בעיקר בגינות חיצוניות ובגינות פרטיות שונות. עצי הטיק מציעים גימור ברמה גבוהה ביותר ועמידים בפני פגעי מזג האוויר והזמן החולף. דק טיק נחשב לאחד הסוגים האיכותיים ביותר בין סוגי הדקים השונים המשווקים כיום ואחד הסוגים היוקרתיים ביותר שקיימים בכלל בתעשייה.

דק מעץ טיק יעניק לביתכם מראה איכותי, יוקרתי, מרשים ואיכותי. כמו כן, תחזוקתו של דק הטיק הינה מינימלית ביותר בשל היותו עץ חזק ועמיד. ההתקנה הראשונית הינה בין הקלות שקיימות ואין צורך בהכנת תשתית מיוחדת. ניתן לבנות את הדק הייחודי במרווחים של 50-60 סנטימטרים האחד מהשני ולהקפיד על דיוק במרחקים. הצביעה והתחזוקה של דק מעץ טיק קלה ביותר ולכן כל שנדרש הוא בניית דק בעצם צביעה חד שנתית בצבעים איכותיים המותאמים במיוחד לעץ הטיק. אלו שומרים על מראהו המרשים למשך זמן רב ומשאירים את הרושם הרצוי על האורחים המגיעים הביתה.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835