צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

מחיר דק איפאה

דק האיפאה הינו עץ אשר גדל באזורי דרום אמריקה ומיובא לארץ תוך שהוא מעובד בסגנונות שונים. האיפאה הינו בעל מראה מרשים ובשל כך הוא מהווה את אחד מסוגי הדקים האהובים והאיכותיים ביותר שקיימים כיום. כיום ישנם סוגים שונים של דק איפאה מחיר למטר תודות לפופולאריות ולביקוש הגבוה לסוג זה של עץ. ניתן למצוא איפאה מסוג שמפיין, איפאה מסוג טבקו וגוונים איכותיים ומרשימים נוספים. עץ האיפאה עצמו מתאפיין בגובה רב ומרשים, חוזק משמעותי וצבעים כהים. בשל חוזקו המשמעותי משמש האיפאה לייצור גשרי עץ, משטחי עץ, רהיטים מסיביים ועוד.

 

דק איפאה

 

דווקא בישראל משמש האיפאה את אחד הגורמים המרכזיים לייצור רהיטים שונים ומגוונים כמו גם לצורך ייצור דקים איפאה. דקים איפאה הינם בעלי מראה מרשים ביותר ולכן אהובים על רבים. חשוב לדעת כי בניית דק איפאה מחיר למטר משתנה ממקום למקום ולכן חשוב להשוות בין המחירים השונים ובין החנויות המוכרות דקים מעץ איפאה טרם הקנייה. חשוב לא לקנות באופן פזיז על מנת להימנע מקנייה שלא מתאימה לבית. מחיר דק איפאה אולי יקר יחסית אך עמידותו שווה את מחירו. דק איפאה הינו בעל תכונות ייחודיות משלו ולכן בחירת דקים מאיפאה מצריכה בירור מקדים אודות סוג החומר ועוד.

עבודת מעצב גינות

דק איפאה מחיר למטר

היתרונות של דקים איפאה באים לידי ביטוי בחוזקו ולכן מהווה האיפאה את אחד הדקים הפופולאריים ביותר בגינה הישראלית.  כמו כן, בשל היותו דק מעץ איפאה איכותי וחזק התחזוקה שלו היא כמעט אפסית ואין צורך לנקות אותו מדי שבוע. מדובר בעץ קשוח ביותר העמיד בפני פגעי מזג האוויר ואולם יחד עם זאת – חשוב לצבוע את הדק לפחות פעם בשנה על מנת לחדש את מראהו ולהעניק לו את יופיו מחדש. חידוש דקים מעץ איפאה באמצעות צביעה מעניק לו חיים כאילו יצא זה אתמול מפס הייצור.

עיצוב דקים במרכז

כל מי שמתחזק דקים או תחזק דקים בעבר יודע כי לא מדובר בחיפוי קל ביותר לתחזוקה ולכן האיפאה הינה בעלת יתרונות משמעותיים ביותר עבור אלו שאין להם את כל הזמן הדרוש על מנת לשמור ולנקות את הדק בגינה. כמו כן, מעניקים דקים מעץ איפאה מראה יוקרתי לבית וזאת באמצעות הגוון המרשים שלהם וחוזקם הייחודי. בשל חוזקם והדרם הם מחזיקים מעמד לשנים רבות ושלא כמו דקים רגישים אחרים המתכלים תוך זמן קצר, דק האיפאה הינו זה המשאיר את הרושם הרב ביותר. כך מחיר דק איפאה אכן משתקף על גביי המוצר הסופי.

להזמנת דקים מעץ איפאה ולקבלת מחיר דק איפאה צור קשר

יש לברר בבחירת דק איפאה מחיר למטר שכן בכל מקום ניתן למצוא הצעות שונות של מחירים לדק היוקרתי והאהוב.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835