צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

דק במבוק

חברת באופן טבעי מעצבים דק במבוק איכותי ברמת גימור גבוהה. אתם מוזמנים להמשיך לגלוש באתר והתרשם ממגוון פרויקטים מוצלחים עם עיצובים שונים.
לקבלת שירות צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

 

דק במבוק

 

מחיר דק במבוק

 

הדקים נכנסו לאופנה בשנות ה-60 ומאז ועד היום הם ממשיכים להתפתח ברחבי העולם כולו. אין ספק כי הדקים הופכים כל בית ליצירת אומנות של ממש, בעודם מעניקים לו מראה מרשים ויוקרתי. דקים נוסכים בכל בית מראה מלכותי ומרשים, אינטימי וקסום והופכים את חללי הפנים לעדינים, מעוצבים, מרשימים ומלאי הדר. דק במבוק הינו בין האיכותיים והחזקים ביותר שקיימים בתעשייה כיום. בשל תכונות אלו זוכה דק במבוק לפופולאריות הולכת וגוברת.

ידוע כי הבמבוק הינו בין החומרים האיכותיים ביותר שקיימים ולא בכדי רבים מעדיפים את הבמבוק על חומרים אחרים וחיפויים מסוגים שונים. אם לא די בחוזקו ובעמידותו הגבוהה, דק הבמבוק מתחדש עם צמיחה מהירה וסופג פי ארבע מכמות דו תחמוצת הפחמן מאשר עצים אחרים. לפיכך נחשב הבמבוק לעץ עמיד ביותר מחד ובעל פוריות גבוהה מאידך: רוטציה של 3-5 שנים בין יבול אחד למשנהו. אין ספק כי מדובר בסמל השפע והעושר הטבעי הקיים.

יתרונות הבמבוק

גם דק הבמבוק הינו בין העשירים ביותר שקיימים ומגיע במגוון רחב של פרופילים ודוגמאות. העץ עשיר בצבעו הייחודי, ותודות לטכניקות מעניינות וחדשניות הוא זוכה לגוון אחיד לכל אורכו. הבמבוק מגיע במגוון רחב של גדלים ועמודים המתאימים את עצמם ליעד השימוש בדק. איכותו היא בין הגבוהות ביותר שקיימות כיום בין הדקים השונים, הוא נקי מחרקים וממחלות שונות ושומר על לחות מבוקרת. תכונות אלו הופכות את דק הבמבוק לאחד המבוקשים יותר שקיימים, וגם דק במבוק מחיר הינו יקר ביחס לסוגי דק אחרים בגלל תכונותיו הייחודיות. חשוב לזכות כי כמו כל דקים דק טיק דוקש חידוש דקים הכולל צביעה.

יתרונות הבמבוק כוללים עמידות גבוהה בפני פגעי זמן שונים כגון התעקמויות והתכווצויות, התנפחויות ועוד תופעות המתרחשות ברוב המקרים בין דקים מסוגים שונים. בשל תכונותיו הייחודיות מתאים הדק לתנאי חוץ ולאתרים בעלי תנאים קשים יחסית בהם הדק מחזיק מעמד ושומר על מראהו הייחודי גם לאורך השנים הרבות. תודות לתכונותיו הייחודיות יכול דק הבמבוק לעמוד בשינויי מזג אוויר קיצוניים, יותר מאלו הקיימים בישראל בעונות המעבר.

יתרונות נוספים של דק הבמבוק כוללים את משקלו הקל, המאפשר את נשיאתו להתקנה ואת ההתקנה המחודשת שלו בקלות יסית, במידה וזו תתבקש. זאת למרות שברוב המקרים  – המתקינים דק במבוק נהנים  משנים ארוכות של שלווה ושקט נפשי, הנאה ואיכויות גבוהות. תודות לטכנולוגיות החדשניות הקיימות כיום ניתן להתקין את הדקים בהתקנה נסתרת. עבור ילדים מדובר בדק בטיחותי למדי מאחר והוא אינו כולל כימיקלים שונים ולא חומרים מסוכנים למיניהם.

בבירור על דק במבוק מחיר הוא בין הפונקציות המשמעותיות שכן לא בכל מקום מוכרים דק במבוק מחיר אטרקטיביים ויש לוודא לפני הרכישה את המחיר הטוב ביותר.

דק במחיר משלמם במיוחד רק אצל באופן טבעי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835