צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

נקודות חשובות להצללת גינות

כמדינה ים תיכונית הסובלת מקרינת שמש ישירה, גינות שאינן מוצלות כראוי בעונת הקיץ, הן פחות שימושיות ופחות מזמינות.

ישנם אלמנטים שסופגים חום רב, עובדה שיכולה להיות לא נעימה לרגל יחפה למשל, כמו דקים כהים, דשא סינטטי, וריהוט גן.

בנוסף, כל מוצר שיהיה חשוף בגינה, נתון לבלאי ולהתיישנות מהירה.האיזון הנכון בתכנון ובניית הגינה כולל חשיבה על כיוונים, אלמנטים סביבתיים המשפיעים על ההצללה בשעות השונות של היום,  כך שנוצרות פינות המתאימות יותר לפתוח איתן את היום עם כוס הקפה של הבוקר, ופינות המתאימות יותר לשעות אחר הצהריים או הערב.

 

 

אפשרויות להצללה

 

 

פרגולות

 

הפרגולה הינה מבנה קבוע שאינו ניתן להזזה.ניתן ליצור פרגולות מגוונות במגוון חומרים ובמראה המתאים לכל אחד, כדוגמת שימוש ברפרפות, סרגלי עץ, כיסוי מלא או חלקי, שימוש בסוככים שונים כגון במבוק או ענפה.דוגמה נוספת הינה יצירת בסיס ועמודים מעץ עם קירוי בד המותאם ליצירת צל ועמיד בתנאי מזג האוויר השונים, שימוש בסוככים, סוכות נוי שעושות שימוש בצמחיה כגון סוכת גפנים או מטפסים מסוגים שונים.

 

פרגולה מחיר

 

שמשיות

 

השמשייה הינה ניידת ולרוב משתמשים בה כתוספת להצללה קיימת במקומות בהם הצל לא מגיע. היא ניתנת להזזה והשמה נקודתית.- הצללה טבעית:שימוש בהצללה טבעית בגינה נעשה על ידי שתילת צמחיה מתאימה.שימוש בעצים בצימוח שונה כמו ברושים (לגובה) וצאלון (כדורי ורחב נוף). ישנם עצים שונים כגון אלונים/ מיש/ צאלון – שהינם עצים נשירים כך שבעונה החמה הם מלאים בעלים ונותנים צל ופריחה, ובעונת המעבר והחורף משירים את העלים ומאפשרים לשמש לחדור.

 

גדרות

 

גם גדרות מאפשרות הצללה בין אם מדובר על גדר חי, או גדר מובנית.זהו נושא בפני עצמו, אך גם לו יש חלק בנושא זה בעיקר כמיסוך כללי של הגינה ויצירת פרטיות.מאחלים לכם קיץ אוורירי ונעים, באמצעות אפשרויות ההצללה המתאימות לכם! נשמח להגיע לייעוץ, מקווים שהפקתם מידע רלוונטי מכתבה זו.

 

בניית גדרות

שלכם,

אייל וצוות באופן-טבעי

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835