צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

פרגולות מאלומיניום או מעץ? הכל עניין של סטייל

  • project_03
  • index-Recovered_09

פעם, גולדה ניהלה את המדינה מהמטבחון אצלה בדירה. כיום, בארצנו שטופת השמש מנהלים את העולם מהמרפסת. כו-לם, בבית פרטי ובבית דירות, נהנים לשבת במרפסת וליהנות מהאוויר הפתוח, ממשב בריזה מיטיב בסוף יום שרב, משמש חורפית חמימה, מכוס קפה על כסא נוח – העיקר שתהיה מרפסת, ומעליה פרגולה.

ככלל, קיימים שני סוגים עיקריים לפרגולות – עץ או מתכת, על פי רוב אלומיניום. מה עדיף? זה כבר עניין של סגנון ונטיית לב אישית. השוואה קצרה בין עץ למתכת תעזור לעשות קצת סדר.

פרגולות אלומיניום

הדור הבא כבר כאן. מדובר במילה האחרונה של הפרגולות, בעיקר כי פרגולות אלומיניום כדוגמת "סנטק" עמידות כנגד כל פגעי מזג האוויר, כולל רוח וגשם, חמסין ושמש יוקדת. כפתרון הצללה, פרגולה מאלומיניום מעניקה מענה מיידי. אין צורך לחכות שהצמח המטפס יגיע לגג, הצל מחכה לכם מרגע ההתקנה.

פרופיל האלומיניום עמיד לאורך שנים. אין צורך לתחזק פרגולה מאלומיניום כיוון שהחומר אינו מתכלה ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. לא צריך לצבוע לקראת החורף ולשייף לפני הקיץ. כל עבודות ההכנה והשיפוץ אינן רלבנטיות כשמדובר בפרגולה ממתכת, דבר שאין להקל בו ראש במזג האוויר החם והלח בארצנו, העושה שמות בקורות העץ שבפרגולות המוכרות.

בתוך שלד המבנה מותקנים מרזבים לניקוז מי גשמים, השקיית גינה וכו', וניתן להתקין את הפרגולה עם מערכת תאורת לד בילט-אין.

פרגולות מאלומיניום מותקנות במהירות וניתנות לפתיחה ולסגירה בלחיצת כפתור, באמצעות שלט.

את שלדת האלומיניום ניתן להזמין בשלל צבעים וסגנונות (כולל חיקוי עץ, אם חשקה נפשכם בטאץ' הטבעי של פרגולה מעץ…).

פרגולות מעץ

היתרון הגדול של פרגולה מעץ הוא חיצוני. כי אין תחליף למראה הטבעי של העץ, המשתלב להפליא בירקרקות של הגינה, עם העצים שבחצר והנוי שבחוץ. חיפוי במבוק או קנים טבעיים אחרים משלימים פרגולה יפה, נעימה לעין, המשדרת חמימות וביתיות. חיפויים נוספים יכולים להיות מסוג סנטף, סרגלי עץ בצורות שונות, ועוד.

פרגולה הבנויה מעץ אינה נבנית אך ורק כפתרון הצללה ומקום לאכסן בו את האופניים בחורף, אלא תוספת עיצובית מרשימה לחזית המבנה.

קיימים מספר סוגים של עצים לבניית פרגולה, כשההבדלים ביניהם הם על פי רוב חיצוניים וניתן לבחור מהם בחופשיות.

עץ אורן. נפוץ מאד בארץ לבניית פרגולות. בעל צבע צהבהב בהיר ועדין, מה שמעניק לפרגולה מראה אלגנטי. עץ האורן רך ולכן נוח מאד לעבודה, הוא חזק, בעל עמידות בפני מזיקים ונחשב לזול יחסית.

עץ לבן גושני. עץ עבה וחזק, שהסדקים בו מעניקים לפרגולה מראה אותנטי. נחשב עץ רך ועל כן נוח לעבודה. צבעו צהוב בהיר. מעניק לפרגולה את המראה הכפרי הקלאסי.

עץ סידר (ארז). בעל צבע אדמדם וייחודי, נחשב בעל עמידות גבוהה מפני נזקי מים, כמו ריקבון.

עץ דו / רב שכבתי. שכבות עץ דקות המחוברות זו לזו בהדבקה. כך אפשר ליצור קורות שהן לא רק ישרות אלא מעוגלות. פרגולה משכבות עץ תהיה בעלת מראה נקי ואלגנטי, ופחות כפרי. זהו סגנון מעט יקר יותר מאחרים, אך התוצאה היא קורת עץ חזקה ביותר ועמידה.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835