צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

פרגולות מעוצבות – שלל סגנונות

הפרגולה הינה בין ההמצאות הגאוניות ביותר שקיימות לבית הישראלי. ישראל שטופת השמש מושפעת רבות ממזג האוויר על היבטיו השונים. עיצוב פרגולה הינה למעשה סוכך פשוט למדי המספק הגנה מפני אור השמש החזק אולם לא רק. תודות לפרגולה יכולים בני הבית ליהנות מקירור מתאים של האוויר ולחסום את חום  השמש החזק. עיצוב פרגולות מגיע במגוון סגנונות וסוגים וכמו כן מחירן הוגן למדי. בשל סיבות אלו מהוות הפרגולות את אחת הבחירות האהובות ביותר על רבים.

 

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של בניית פרגולות מעוצבות בסגנונות שונים ומגוונים. הסגנונות השונים של הפרגולות משתלבים היטב בסגנון הייחודי של הבית כך שלמעשה נוצר עיצוב הרמוני מקסים ועוצר נשימה תודות לפרגולות הייחודיות. בין מגוון הפרגולות המשווקות כיום ניתן למצוא פרגולות העשויות מעץ ומעץ מלא, פרגולות מעץ אורן או מעץ גושני, עץ סידר ועוד. לכל אחד מסוגי העצים ישנם יתרונות וחסרונות ייחודיים ההופכים אותו ליחידי במינו.

 

פרגולות עץ – השילוב האולטימטיבי

פרגולות העץ הינן למעשה השילוב האולטימטיבי בין טבע לתרבות, בין פנים לחוץ, בין שימושיות ויעילות לפשטות אמיתית. הפרגולות מכניסות אווירה חמימה ונעימה לבית וכוללות את כל מה שהגינה צריכה. תודות לפרגולות יכולים בני המשפחה ליהנות מהגינה במשך כל השנה ולהבטיח לעצמם חוויה ייחודית של הנאה מהטבע תוך שמירה על נוחות מלאה. פרגולות העץ הינן ייחודיות במינן ובשל מורכבותן יש לתכנן אותן עוד לפני הקמת הגינה מחוץ לבית.

עיצוב פרגולות מצריך את הבנתו של איש מקצוע בתחום. מאחר ומדובר בצד הפרקטי לא פחות מהצד העיצובי, הפרגולות צריכות להיות מעוצבות על פי בחירתם של בני הבית מחד ומאידך, עליהן להתבסס על הנתונים הטכניים הקיימים בכל בית. רק באופן זה ניתן יהיה לבנות פרגולות המתאימות לשטח הפיזי בו הן נמצאות מחד ומאידך – משרתות את הסגנון הקיים בבית ואינן חורגות ממנו באופן משמעותי. ישנם שלושה סוגים שונים של עצים מהם מומלץ ורצוי להזמין עיצוב פרגולות תלויות.

 

פרגולות מעוצבות מעץ אורן הן בין פרגולות מעוצבות הפופולאריות והמרשימות ביותר. עיצוב פרגולה מעץ הינו בין המומלצים והאהובים ביותר על רבים מאחר והוא מספק עמידות גבוהה ביותר לדיירי הבית בעונות השנה. עיצוב פרגולה מעץ לבן גושני גם היא בחירה של רבים המעדיפים את המראה היוקרתי והמרשים. מידות העץ הלבן הרחבות  הן אלו המספקות לו את החוזק שלו ואילו עץ הסידר הינו בין העצים האדמדמים יותר הזוכים להיות הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835