צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

איך לשלב דקים ופרגולות בגינה שלכם

הדקים משכו את תשומת לבכם אבל אתם לא יודעים איזה מהדקים הוא המתאים לכם ביותר? רוצים חיפוי עץ בגינה אבל הגינה אפעס, קצת קטנה מדי? לא בטוחים שדק עץ יחזיק אצלכם מעמד כמה שנים עם הריצות של הילדים והכלבים בגינה? אם חשקה נפשכם בדק לגינה, הגעתם למקום הנכון. חשוב לקרוא מידע אודות הדקים הרבה לפני שרוכשים אותם, וזאת על מנת להבטיח שנים של שלווה ושקט נפשי – בבית ומחוצה לו. בניית דקים ופרגולות הינה אתגר רב משמעות.

 

פרגולות ודקים

 

דק הוא אינו השקעה זולה במיוחד ומיועדת לשימוש במשך שנים רבות. לפיכך ישנו משקל גבוה לבחירת הדקים המתאימים והבחנה בין הדקים המיותרים שאינם מתאימים לגינה הפרטית. דיירי בתים רבים מנסים לקצר את הדרך על ידי הימנעות מהזמנת איש מקצוע להתאמת הדק או הפרגולה. הלכה למעשה, הדקים והפרגולות השונים הינם בעלי תכונות אופי ייחודיות ושונות ואת כל אחד מהם יש להתאים על פי הצרכים האישיים. בחירה של פרגולה לבית צריכה להתבסס על הנתונים הטכניים הקיימים בבית וכן על הסגנון המרכזי של העיצוב. פרגולות ודקים שונים יכולים להפוך  את הבית לארמון של ממש כשאר הם מעוצבים ונבחרים על ידי איש המקצוע הנכון.

 

עיצוב פרגולות ודקים

חשיבותו של איש מקצוע בתהליך בחירת פרגולות ודקים

בניית דקים ופרגולות כוללת ניסיון של שנים רבות בתחום. לצורך קביעת  מיקום הפרגולה או הדק חשוב להכיר את המגבלות הטכניות של האדמה והתנאים הפיזיים, של הסביבה והתאורה, של מזג האוויר ואורח החיים של דיירי הבית ועוד. לכל אלו יש להתאים פרגולות ודקים איכותיים וברמה גבוהה מבלי להתפשר על איכות הבדים או על איכות העץ. בניית דקים ופרגולות כוללת התבוננות מעמיקה ואבחון של הנתונים הקיימים ורק לאחר מכן – קביעה מקצועית בעניין.

 

איש מקצוע בעל ניסיון יוכל להתאים את אופי העץ על תכונותיו השונות ללקוח. כל דק הינו בעל תכונות ייחודיות משלו ולכן ישנה חשיבות מרבית לבחירת הדק הנכון אשר יספק את הצרכים הייחודיים של בני הבית. עמידות לטווח זמן ארוך או מחיר נוח, צבע אחיד או גוונים שונים, חוזק בפני תנאי מזג אוויר או דק הנוח לשימוש עם ילדים וכלבים – ועוד. הבחירה החכמה בדק איכותי תבטיח שנים ארוכות של הנאה ושקט נפשי מבלי להתעסק עם הדקים והפרגולות יתר על המידה. בחירה לא נכונה תגרום להוצאות מיותרות ומכבידות, טרחה ולא מעט כאב ראש.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835