צור קשר עם באופן טבעי פרגולות עץ ודקים

מחירים דקים ומה חשוב לקחת בחשבון

הדקים כבשו בסערה את השוק הישראלי והאירופאי בכלל, תודות לאיכותם ולמראה הייחודי שהם משווים לבית. שלא כמו הרצפות, היוצרות בבית מראה קר ומנוכר, הדקים השונים מעניקים לבית תחושה חמימה ועוטפת וכן הופכים אותו ליחידה סגורה ומעוצבת שכן הצבעים החמים של הדקים יוצרים תחושת הסתגרות פנימה לתוך הבית ומכוונים את האנרגיה הכללית לרהיטים ולחמימות הקיימת בתוך חללי הפנים המגובים  בדק. בתחילה, שווקו דקים יוקרתיים בלבד אולם עם הביקוש ההולך וגובר לחיפוי רצפה יוקרתי כדק – התווספו עוד ועוד סוגים שונים של חיפויים.

 

מחיר דק

 

בבירור על מחיר דק יכול להפתיע. ניתן למצוא מחיר דק המצוי בגדר הסביר ומציע מראה יוקרתי ומרשים לבית הפרטי. הבית ייראה הרבה יותר חמים ונעים כאשר הדק מכסה חלקים מרכזיים בו, או את כולו, מחירים דקים ישתנו על פי גודל השטח שאותו צריך לכסות.  בכל הנוגע עם דקים מחירים נעים על פני טווח רחב וכוללים סוגים שונים של אפשרויות. ניתן להבחין בסוגים השונים של הדקים על פי סוגי העץ מהם הם עשויים, איכויות הדק, תכונותיו ועוד. התכונות של הדק הן למעשה הגורמים העיקריים האחראיים לפערי דקים מחירים בכל הנוגע לדקים.

 

מחיר דק משתלם

 

נתונים בעלי השפעה

עמידות בפני תנאי מזג אוויר – דקים רבים נוטים להיפגע ולהיהרס בגשמים ובשמש. ידוע כי הדקים המקוריים ששווקו היו דקים שדהו באורה החזק של השמש, התעוותו בשל חומה או איבדו מחוזקם. הדקים המקוריים עברו למעט עיבודים וכיום ניתן למצוא סוגים שונים של דקים חדשניים ביותר אשר עברו תהליכי חיזוק ומיצוב.  אלו מעניקים לדיירי הבית אווירה ייחודית ונעימה שאינה חולפת על הזמן, תודות לדקים איכותיים. בבחירת דק עץ מחיר העמידות יבוא לידי ביטוי גם במחיר הדק.

 

דק עץ מחיר

 

עמידות בפני פגעי הזמן – הזמן עושה את שלו, כך נאמר. נתון זה משפיע רבות גם על בניית דקים ביתיים. דקים רבים אינן בעלי טכנולוגיות חיזוק או ציפויים שונים ולכן רגישים לפגעי הזמן. מחיר דק בעל ציפוי איכותי המגן מפני פגעים שונים יכול להיות גבוה פי כמה מאשר דק עץ מחיר פשוט.

חוזק העץ עצמו – עצים כמו איפאה ובמבוק נחשבים לעצים חזקים במיוחד. גם עץ הדובדבן ממנו מייצרים דקים איכותיים – נחשב לאחד העצים החזקים ביותר. בבחירת דק עץ מחיר החומר מושפע רבות מחוזקו של העץ עצמו ומעמידותו.

מראה ואחידות – מראה העץ גם הוא משפיע רבות על המחיר שלו. ישנם לא מעט דקים העוברים טכנולוגיות עיבוד שונות ההופכות אותם לחזקים יותר.

 

אם אתם מחפשים מחירים דקים הוגנים במיוחד פנו עוד היום לחברת באופן טבעי ולא תצטערו.

צרו איתנו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
באופן טבעי

אייל פניגשטיין:    054-7497011

פקס:                  153-54-7497011

דוא”ל:                sales@b-t.co.il

כתובת:               שער אפרים ,מיקוד 42835